نتایج جستجو برای عبارت :

Anxiety

Anxiety | اضطراب
اضطراب در افراد می تواند دلایل فراوانی داشته باشد.
 زمینه ارثی:
عامل ژنتیکی که ممکن است از والدینی مضطرب به فرد منتقل شده باشد.
حوادث کودکی:
مهمترین عوامل، جدایی پدر و مادر، مرگ والد و یا والدین، خشونت های خانوادگی، خشونت های کلامی و جسمی و ... عوامل دیگر تولید اضطراب می باشد.
مادر و پدر مضطرب:
در ٠-٦ ماهگی کودک دوره دوختگی با مادر دارد و در این دوره احساس خود را از مادر می گیرد. پس مادر مضطرب این احساس را به کودک منتقل می کند. همچنین
متنفرم از لحظه ای که برای اولین بار باید خودم را معرفی کنم.
دست ها را مشت میکنم تا لرزشش پنهان بماند،صدا را بلند میکنم به امید اینکه رسایی صدا،لرزش احتمالی آن را کاور کند!
بعد از ساعتی،بدن روال عادی خود را از سر میگیرد،قلب تپش عادی دارد،کوه یخِ دستانم آب شده و لرزش حنجره جای خود را به بغض داده،بغضی ناشی از ناتوانایی،ناتوانایی که باعث میشود علی رغم دانسته هایت تمام مدت کلاس را در سکوت و سکون سپری کنی.
Anxiety که شنیدین که؟
چقدر زیاد شده و چقدر در موردش میگن و اینها
من الان همینم، کلا مضطرب و پریشون و همه چی با هم. پر از استرس که خودمم نمیدونم چرا. از شروع جدید از سر کار جدید تو درمونگاه گرفته تا این وضعیتی که مملکت داره تا وضعیتهای خودم.
سرچ‌کردم که چه میشه کرد؟ اون سایته پیشنهاد کرده بود که خاطرات رو بنویس. که فکر میکنی قدیما چه همه چی سهل و اسون بوده و الان نه. که بفهمی که اینجوری نبوده. که از یه سری چیزا جون سالم به در بردی. که باز هم به در میبری.
استفن پراگس، محقق روان‌شناس مدعی است وقتی که در کنار سایر افراد قرار می‌گیریم به طورت ناخودآگاه‌ سیگنال‌هایی بین ما و آن‌ها تبادل می‌شود که روی احساس امنیت ما در زندگی اثر می‌گذارد. مثلا ممکن است در برخورد با غریبه‌ها، هورمون استرس در بدن ما ترشح شود و در این حالت تنها راهی که به ذهنمان برسد فرار کردن از آن موقعیت باشد؛ اما اگر زبان بدن افراد غریبه به نحوی به ما ثابت کنند که خطرزا نیستند، آن چه که از دیدگاه استفن پراگس مشارکت اجتماعی خو
What is Dirty Girl?
Dirty Girl is a sativa-dominant cross of a Trainwreck hybrid, known as Arcata Lemon Wreck, and Cinderella 99. The combination produces a tropical aroma of pineapples and citrus fruit with a sharp pungent note reminiscent of Pine Sol.  The flavor of Dirty Girl is like sweet lemon candy and the effects it produces are happy and creative. Dirty Girl will elevate your mood and help avoid the complications of depression, anxiety, and migraine headaches.
What is Alpha Blue?
Alpha Blue, also known as Dream Diesel (or DD), is a high-flying sativa that combines Blue Dream and NYC Diesel. In 2011 this compelling blend claimed two 2nd place prizes for a sativa at the High Times’ Medical Cup in Denver and San Francisco. Its buds are glazed with sugary trichomes and take on hues of deep red and violet. The aroma is a combination of tart blueberry and sour candy that create a pungent mixture of earthy berry and Haze upon exhale. The sweet fragrance of Alpha Blue brings with it uplifting effects that produce a calming, relaxed mood without putting you to sleep. The cerebral and happy buzz is a great tool when coping with stress and anxiety.
دیروز به یه پادکست گوش می‌دادم و داشت در مورد social anxiety یا افسردگی در روابط اجتماعی صحبت می کرد. و من اونجا بود که فهمیدم من یکی از اونایی ام که این مشکلو دارم و روز به روز هم دارم بدتر میشم. 
مثلاً از نشونه‌هاش همینه که نمیتونن به راحتی با بقیه ارتباط نزدیک برقرار کنن، و باعث انزواشون از محیط میشه. انزوایی که کم کم باعث افسردگی و ناامیدی میشه. 
دیروز هم یکم با دوستم حرف میزدیم. بهش میگفتم بخاطر مشکلاتی که برا من پیش اومده، خیلی بدتر شده وضعم. ه
درد یک موضوع شخصی است. آزمایش خون یا اسکن نمی تواند وجود درد و حسی که در شما وجود دارد را تشخیص دهد. چیزی که ممکن است درد یک فرد را تسکین دهد ممکن است در شما کارساز و مفید نباشد. این موضوع بدین خاطر است که درد در همه افراد یکسان نیست.
همانند حس گرمی یا شادابی، درد چیزی است که در مغز و بر اساس اطلاعات حسی که از بدن دریافت می‌کند ایجاد می شود. فاکتورهای زیادی تعداد دردهایی که توسط مغز دریافت می شود را تحت تاثیر خود قرار می دهد. اضطراب، خستگی و حت
 تفاوت استرس و اضطراب چیست؟

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره تفاوت استرس و اضطراب با مشاوران رایکو تماس حاصل نمایید.شماره تماس از طریق تلفن های ثابت –
تماس از سراسر کشور ۹۰۹۹۰۷۲۹۳۸تماس از استان تهران ۹۰۹۲۳۰۵۹۷۸در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و یا دریافت بسته تخفیف مشاوره کلیک کنید

اغلب افراد فکر می کنند که اضطراب و استرس هم معنی هستند و این دو واژه را به جای یکدیگر استفاده می کنند ولی حقیقت این است که استرس و اضطراب دو واژه ی جدا از هم هس
اگه دنبال درمان اضطراب شدید بدون دارو هستین، جای درستی اومدین. امروز قراره یه تکنیک تنفسی خاص یاد بگیرین که فورا آرومتون کنه.
اسم این تکنیک نفَس آرامش هست.

تمرین نفس آرامش قبل خواب، باعث میشه که اضطراب رها بشه و بتونین به راحتی بخوابین.

دکتر اندرو ویل این تکنیک رو آموزش میده و میگه این تکنیک نتایج زیر رو به ارمغان میاره:
کاهش اضطراب
خواب آرام
کنترل نیاز (مثل نیاز به مواد یا الکل)
کنترل و کاهش خشم

آموزش کاهش اضطراب با تنفس
خب، اول یه جای ر
 15 راهکار شگفت انگیز برای درمان اضطراب شدید

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره راهکارهای شگفت انگیز برای درمان اضطراب شدید با مشاوران رایکوتماس حاصل نمایید.شماره تماس از طریق تلفن های ثابت –تماس از سراسر کشور ۹۰۹۹۰۷۲۹۳۸تماس از استان تهران ۹۰۹۲۳۰۵۹۷۸در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و یا دریافت بسته تخفیف مشاوره کلیک کنید

اضطراب از آن دسته از اختلالاتی است که همه ابعاد زندگی ما را تحت تاثیر قرار خواهد داد. این اختلال به حدی مهم و جدی است که
کنترل اضطراب چگونه ممکن است؟ اضطراب، ترس و دلهره‌‌ی بی‌دلیل و یا ناشی از اتفاقات و وقایع پیش‌رو است. بسیاری از مواقع افراد آینده را به طور وحشتناکی پیش‌بینی می‌کنند و همین موضوع سبب بروز اضطراب‌های دائم و گاه بی‌مورد می‌شود. علائمی همانند بالا رفتن تپش قلب، عدم تمرکز در کار و تحصیل، اختلالات خواب و بدخُلقی با خانواده، دوستان و همکاران در به خطر انداختن سلامت جسمی و روحی آن‌ها نقش دارد. ابتدا باید منشا اضطراب خود را بیابید. اگر موفق
تمرینات تنفس صحیح برای از بین بردن استرس
این تمرینات تنفسی برای از بین استرس، ترس و اضطراب فراگیر بسیار کاربردی هستند. انجام آن‌ها فقط چند دقیقه زمان می‌برد و قابلیت انجام در هر موقعیتی را دارند.
اگر این تمرینات به صورت مستمر انجام شوند و تبدیل به یک عادت روزمره گردند، می‌توانند حداکثر فایده را به شما ارائه دهند.
شما می‌توانید این تمرینات را به صورت ایستاده، نشسته بر روی صندلی، خوابیده بر روی تخت و یا حتی در هنگام تمرینات یوگا انجام دهید

The worst feature of Coronavirus is that it has deprived us of our family's embrace. We need their hugs in this extremely hard situation. I see my mother and think about how much I need to hug her. I need my nephew’s hug like always that his hug has relieved my anxiety. I miss my father’s arms that I can hide and forget every single thing except how much I can rely on him. Corona has built an invisible wall between us and those we love. 
These days I am seeing my family from a safe distance and thinking despite this situation that we are not allowed to touch each other, I am so lucky to have them even from this distance imposed on us.

10 راهکار اثبات شده برای درمان اضطراب و استرس

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره راهکارهای درمان اضطراب و استرس ، با مشاوران رایکو تماس حاصل نمایید.شماره تماس از طریق تلفن های ثابت –تماس از سراسر کشور ۹۰۹۹۰۷۲۹۳۸تماس از استان تهران ۹۰۹۲۳۰۵۹۷۸در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و یا دریافت بسته تخفیف مشاوره کلیک کنید

حتما شما تا به حال استرس زیاد را تجربه کرده اید. زمانی که باید تصمیم سختی بگیرید ، خود را برای رفتن به جلسه امتحان آماده کنید ، بر
اضطراب ارتباط احتمالا یکی از مواردی است که بیشتر ماها با آن دست و پنجه نرم می کنیم اما واقعا چیز زیادی در مورد ان نمی دانیم.
اضطراب ارتباط نوعی اضطراب است که مانع از داشتن یک ارتباط و پیوند سالم و معنادار با سایر افراد می شود.
اگر از این نوع اضطراب رنج می برید باید در مورد آن اطلاعات خوبی کسب کنید. بدون خود آگاهی قادر نخواهید بود با سایر افراد ارتباط برقرار کنید و ارتباط تان مدت زمان کوتاهی دوام می آورد.
در این مقاله قصد داریم نگاهی به چرایی ب
 علائم اضطراب و استرس شدید چیست؟

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره علائم اضطراب و استرس شدید با مشاوران رایکو تماس حاصل نمایید.شماره تماس از طریق تلفن های ثابت –
تماس از سراسر کشور ۹۰۹۹۰۷۲۹۳۸
تماس از استان تهران ۹۰۹۲۳۰۵۹۷۸
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و یا دریافت بسته تخفیف مشاوره کلیک کنید

اضطراب و استرس منشا بسیاری از مشکلات روحی و جسمی است که کمتر کسی این روزها از شر آن در امان است. در ظاهر، اضطراب و استرس دارای یک مفهوم هستند و بسی
امروز یکی از دوستای وبلاگی نوشته بود که وقتی هیجان‌زده (؟) میشه کنترل دست و پا و قلبشو از دست میده. 
منم یادم اومد که بیام اینجا به من شناسی یه چیزی اضافه کنم. 
من وقتی هیجان‌زده‌ام، بیشتر وقتی که دارم صحبت میکنم و حس میکنم نفر مقابل داره به حرفم گوش میده ( الان میگین اینکه عادیه! خب برا من این موقعیت عادی نیست چون خیلی کم پیش میاد بتونم پشت سر هم نطق کنم ) ، بدنم و صدام به طور غیر ارادی شروع میکنه به لرزیدن. بعد یهو بقیه میگن چی شد؟ سردته؟ منم که
چند روز دیگه نوبت مشاوره دارم و هر دفعه که یادش می‌افتم خوشحال می‌شم. الان یه سالی هست که فهمیده‌ام یه سری مشکلات اساسی دارم که باید حل بشه.
یکی از بهترین مدل‌هایی که وضعیت منو توصیف می‌کنه اضطراب عملکردی (anxiety performance) هست؛ یعنی وضعیتی که شما موقع انجام کاری اضطراب دارید. در مورد من قضیه این‌طوریه که اگه احساس کنم تو کاری به اندازه کافی خوب نیستم به شدت استرس می‌گیرم و با سرعت هرچه تمام‌تر از اون موقعیت فرار می‌کنم.
سال‌های زیادی از عمرم
حکمت بی قراری: پیامی برای عصر اضطراب
نویسنده: آلن واتس

مترجم: مرسده لسانی

The Wisdom of Insecurity: A Message for an Age of Anxiety

جمله بی قراریت از طلب قرار توستطالب بی قرار شو تا که قرار آیدت...هر آنکس که به روح خویش چنگ اندازد آنرا از دست خواهد داد.
ادامه مطلب
It was the first day of working. I've just arrived from there. And if you ask me what it was like on earth, I would say that it was weird! Weirder than weird! More than anything else, I felt being useless, the word not said by me, but seen by me in one of the posts I've recently read about the kind of feelings you might have in the first time of being an intern as a software engineer, on my way back home. Despite feeling useless -and stronger than that- I felt monotony. I felt I was bored. There were a lot of things which I weren't aware of and I just didn't know where to start from for learning them! I-didn't-even-know-where- to start learning them! I liked some of the guys I saw there and I didn't feel something special about some others. There were some one that showed me interest and k

کاهش استرس مهارتی است که برای حفظ سلامتی خود، داشتن عمری طولانی، لذت بردن بیشتر از زندگی و پر انرژی تر بودن و داشتن نشاط بیشتر به آن نیاز داریم. ما هر روزه به دلایل مختلفی بارها و بارها دچار نگرانی و استرس می‌شویم که هر کدام از آن ها برای ما یک تهدید به حساب می آید.

استرس خود را چگونه کاهش دهیم؟

1- برای آینده برنامه ریزی داشته باشید:
همه ما در طول زندگی موقعیت هایی را تجربه کرده ایم که اکثر آنها تکراری هستند. اما بازهم واکنش مناسبی به آن ه
بسیاری از ما عاشق پاییز هستیم و هرسال منتظر تغییر فصل از تابستان به پاییز هستیم.
برگ ریزان درخت ها و هوای خشک نوید نزدیک شدن به پاییز را به ما می دهند. اما برای میلیون ها نفر این احساسات صادق نیست و از پاییز به این شکل استقبال نمی کنند.
برای افرادی که با اضطراب سر و کار دارند، پاییز با احساسات نگران کننده، نگرانی، عصبانیت، بی حوصلگی و پانیک همراه است.
در حالی که ما توجه خود را از روزهای طولانی و فراغت تابستان به کار و برنامه های مدرسه جلب می

متاسفانه مرورگر شما، قابیلت پخش فایل های صوتی تصویری را در قالب HTML5 دارا نمی باشد.توصیه ما به شما استفاده از مروگرهای رایج و بروزرسانی آن به آخرین نسخه می باشدبا این حال ممکن است مرورگرتان توسط پلاگین خود قابلیت پخش این فایل را برای تان فراهم آورد.

دریافتحجم: 3.37 مگابایتمدت زمان: 31 ثانیه
#یاد_خدا، باعث آرامش‌ و کاهش استرس

«الَّذِینَ آمَنُواْ وَتَطْمَئِنُّ قُلُوبُهُم بِذِکْرِ اللّهِ أَلاَ بِذِکْرِ اللّهِ تَطْمَئِنُّ الْقُلُوبُ
همان
درمان زود انزالی بدون دارو (نه شیمیایی و نه گیاهی)
از آنجایی که بیماری زود انرالی در مردان بسیار شایع می باشد که باعث نگرانی و استرس در آنها شده است. خوشبختانه این بیماری قابل درمان است.. برای درمان این بیماری روش های متفاوتی وجود دارد. در این مطلب از سایت big20.ir ، ما درمان زود انزالی بدون دارو را به شما میگوییم. امیدوارم این مطلب مورد توجه شما عزیزان قرار بگیرد. از توجه و اعتماد شما سپاسگزاریم.

تمرین های رهایی از زود انزالی
لازم است بدانید نوعی
اطلاعات فیلم شیوع Contagion:
نام فیلم: شیوع Contagion (2011) 
ژانر: درام- هیجان انگیز
مدت زمان:  106 دقیقه
کارگردان: Steven Soderbergh
محصول کشور: آمریکا
ستارگان : Marion Cotillard, Matt Damon, Laurance Fishburne, Jude Law, Gwyneth Paltrow
 10/6/6
خلاصه فیلم:  فیلم شیوع درباره دنیایی است که ویروس کشنده آنفولانزا آن را فراگرفته و در حال نابودی آن است. مردم در این دنیا درمانده هستند و به هیچکس هم اعتماد نمی کنند چراکه امکان آلوده شدن و سپس مرگ وجود دارد!.
در این وضعیت پزشکان و دانشمندان به دنبال یافتن در
ستارگان : Marion Cotillard, Matt Damon, Laurance Fishburne, Jude Law, Gwyneth Paltrow
 10/6/6
خلاصه فیلم:  فیلم شیوع درباره دنیایی است که ویروس کشنده آنفولانزا آن را فراگرفته و در حال نابودی آن است. مردم در این دنیا درمانده هستند و به هیچکس هم اعتماد نمی کنند چراکه امکان آلوده شدن و سپس مرگ وجود دارد!.
 10/6/6
 10/6/6
دیشب، دو ساعت بعد از پست قبلی. میانه‌ی یک مکالمه بودم درباره‌ی تغییر و مرگ. از همیشه سهمگین‌تر بود. انگار نیروهای پلیدی از درونم سر بلند می‌کنند، بی‌اختیار من پخش می‌شوند و همه‌ی وجودم را می‌گیرند. ریه‌هایم را می‌بندند، توی چشم‌ها و سرم را پر می‌کنند. مغزم می‌ترسد و اخطار می‌دهد. می‌گوید که داری می‌میری. من نمی‌ترسم. می‌دانم که ذهنم دارد اشتباه می‌کند. دقیقا همان لحظه‌ی رویارویی با جان‌پیچ است. همان لحظه‌ی دیدار با دیوانه‌ساز.
Did
you lose your mind? You are a cared person, stopped by these superstitions,
this is what they used to be for old people, so that they can get people to
ride. Today, human beings do not need religion and God, and this is not the
case, there is no God at all, you are from knowledge and knowledge Find your
way.
...
Four
thousand years ago
Do
not be tired of yourself, God who can not be seen, can not touch at all, do not
stop these superstitions, and people think that crazy
The
man of God said kindly: "You do not know the rationale to know God of his
signs?" Look at the sky and the earth, look at the stars, these trees that
grow out of the soil and grow up and produce fruit, you yourself, a droplet of
water, and you are so scratched, see these, see God. The sun, which is a small
creature o
یک روان‌شناس گفت: زدن کودک نه تنها مشکلی را برطرف نمی‌کند، بلکه به او می‌آموزد که نسبت به خود احساس بدی داشته و عزت نفس‌اش را برای همیشه از دست بدهد. 
​ 
زدن کودک به بهانه تنبیه باعث می‌شود که او احساس عجز و ناامیدی کرده و به مرور افسرده و پرخاشگر شود. این در حالی است که عزت نفس پائین می‌تواند تا آخر عمر همراه کودک باشد. از این‌رو اگر از کودکمان اشتباهی سر زد باید در وهله اول خونسردی خود را حفظ کنیم و حتی ادای کتک زدن را هم درنیاوریم، چون می
میخواهیم به سوال خیلی از شماها که درمورد نحوه تست زدن پرسیده بودید پاسخ دهیم، ابتدا تست‌هارا به دو دسته تقسیم میکنیم، یک دسته تست‌های آموزشی و یک دسته تست‌های سنجشی.
تست‌های آموزشی و تست‌های سنجشی
انواع تست و نحوه صحیح تست زدن

تست آموزشی چیست؟
وقتی 1/10 تست‌های هر مبحثی که خوانده‌اید را بلافاصله بعد از خواندن میتوانید در این نوع تست‌ها پاسخنامه را چک کنید و جواب را ببینید، یعنی تست را حل میکنید پاسخنامه را نگاه میکنید و جواب‌هایتان
در علم روان شناسی نیز برای تسهیل بهتر در یادگیری نام لاتین اختلالات و تست های روان شناختی از حروف اختصاری به صورت ذیل استفاده می گردد:
-
-
-
-
-
۱- اختلال وسواس فکری، عملی OCD 
Obsessive Compulsive Disorder 
۲- اختلال شخصیت وسواس فکری، عملی OCPD
Obsessive Compulsive Personality Disorder
۳- اختلال شخصیت ضد اجتماعی ASPD
Anti Social Personality Disorder
۴- اختلال شخصیت نمایشی HPD
Histrionic Personality Disorder 
۵- حمله وحشت خواب STA
Sleep Terror Attack 
۶- اختلال هویت جنسی GID 
Gender Identity Disorder 
۷- اختلال بیش فعالی، کمبود توجه ADHD
Atte
حکمت بی قراری: پیامی برای عصر اضطراب
نویسنده: آلن واتس

مترجم: مرسده لسانی

The Wisdom of Insecurity: A Message for an Age of Anxiety

جمله بی قراریت از طلب قرار توستطالب بی قرار شو تا که قرار آیدت...هر آنکس که به روح خویش چنگ اندازد آنرا از دست خواهد داد.
آلن واتس، دین‌شناس و الهی‌دان بزرگ روزگار ما، کتابی دارد با عنوان حکمت بی‌قراری. وی در این کتاب «اعتقاد» و «ایمان» را از یکدیگر تفکیک می‌کند و می‌گوید، در غالب موارد، اعتقاد و ایمان با هم خلط می‌شوند، در حالی که ا
دفعه‌ی قبل چندسال پیش بود که این اتفاق افتاده بود و من اصلاً خبر نشدم. یعنی دو روز بود که وقتی آخر شب برمی‌گشتم خونه می‌دیدم که هیچکس نیست. بعد به یخچال توجه کردم که چیزی کم و زیاد شده یا نه. به جابه‌جایی وسایل روی اپن و میزها دقت کردم، از توی کمدها کفش‌هاشون رو چک کردم، کیف‌ها یا چمدون‌ها رو. ولی نه، هیچ چیز جابه‌جا نشده بود. این دو روز هیچکس به جز من توی خونه نیومده بود و هیچ نشونه‌ای هم از مسافرت رفتن نبود. روز قبل اصلاً متوجه نبودشون نشد
آیا نوجوان شما به صورت مداوم مضطرب است و یا قادر به استراحت نیست؟ آیا نوجوان شما نیزکمال طلب شده و در تلاش است تا هیچ اشتباهی مرتکب نشود، به حدی که فشار برای رسیدن به موفقیت تقریباً او را فلج کرده؟ آیا نوجوان شما دارای علائمی همچون سردرد های بی علت، بی خوابی، معده درد، ضربان قلب شدید، عدم تمرکز، پر اشتهایی یا کم اشتهایی است و برای از بین بردن اضطراب هایش سعی دارد تا با مواد مخدر و یا سیگار خود را آرام کند؟ تماشای نوجوانی که از استرس و اضطراب ر
اختلال اضطراب سلامتیاختلال اضطراب سلامتی
نگرانی، خصیصه ی اضطراب سلامتی[۱] نیز می باشد. وارویک[۲] و سالکووسکیس[۳] (۱۹۹۰؛ به نقل از دیوی و ولز، ۲۰۰۶) افراد مبتلا به اضطراب سلامتی را با “اشتغال فکری به نگرانی در خصوص سلامتی و نشخوار فکری درباره ی این که نشانه ها چه معنایی دارند” توصیف می کنند.
به نظر می رسد که باورها درباره مزایای نگرانی نیز در زیر گروهی از بیماران مبتلا به اضطراب سلامتی وجود دارد (ولز و هاکمن[۴]، ۱۹۹۳؛ به نقل از کلارک و فربورن
 عوارض و علت و درمان و رفع و کاهش و داروهای ضد استرس و اضطراب در دوران بارداری
عوارض و علت و درمان و رفع و کاهش و داروهای ضد استرس و اضطراب در دوران بارداری در سایت جسارت
اضطراب
در دوران بارداری ، علت اضطراب در دوران بارداری ، درمان اضطراب در دوران
بارداری ، رفع اضطراب در دوران بارداری ،اضطراب دوران بارداری،استرس و
اضطراب در دوران بارداری،داروهای ضد اضطراب در دوران بارداری،عوارض اضطراب
در دوران بارداری

اضطراب در بارداری
دوران
بارداری
عوارض و علت و درمان و رفع و کاهش و داروهای ضد استرس و اضطراب در دوران بارداری در سایت جسارت
اضطراب
در دوران بارداری

اضطراب در بارداری
دوران
بارداری
اضطراب
در دوران بارداری

اضطراب در بارداری
دوران
بارداری
پایان نامه روانشناسی در مورد : دیدگاه صاحبنظران در خصوص اضطراب و منشأ آن
دیدگاه صاحبنظران در خصوص اضطراب و منشأ آن
«از مدت زمان مدیدی، قبل از اینکه توصیه های نظریه ای، به شکل موجود اتفاق بیفتد، به حالت های عاطفی شخصیت انسان در عمده نظریه های روانی توجه شده است. از جمله، نظریه روان تحلیلی کلاسیک فروید و پیروانش، شامل نظریه های نو فروید گراهایی مثل اریک فروم – کارن هورنای- هاری استاک سالیوان – نظریه های پدیدار شناسی کورت لوین و کارل راجرز، و
نام این دستگاه Larger Box می باشد و با نام های تجـاریPro Extender ،Erect Extender و ... نیـز عرضه می گردد. اصل ایـــن دستــگاه ســاخت کـشور اسپـانـیــا بوده و در وزارت بهداشت اسپانیا به ثبت رسیــــده است و بــــــــا نـــــــــام تجـــــــاری Larger Box در بازار جهانی توزیع می گردد. این یـــک وسیله اروپـــایی است کـه به سهولت می توان آن را پوشیده و در آورد،موقع را ه رفتن،خوابیدن ، نشستن ، ایستادن و... نیز می توان از آن استفاده کرد. اصول علمی دستگاه: Larger Box یـک دستگ

پکیج دستگاه اکستندر و روغن خراطین   

توضیحات:
دستگاه کشنده عـضو تناسلی (اکستندر) وسیله ای است که براساس کشش عمل می نماید . این وسیله متشکل از یک حلقه ی پلاستیکی است که به دو میله ی دینامیکی متصل است. در بالای این دومیله یک حلقه پلاستیکی همراه با نوار سیلیکونی تعبیه شده است. نوار سیلیکونی گلانس آلت (کلاهک آلت) رادر قسمت خاص خودش نگه می دارد.در پزشکی مدرن از این روش برای ایجاد بافت جدید در پیوند پوست ، افـزایش طول استخوان وایجاد پوست نو (دارای

توضیحات:
دستگاه کشنده عـضو تناسلی (اکستندر) وسیله ای است که براساس کشش عمل می نماید . این وسیله متشکل از یک حلقه ی پلاستیکی است که به دو میله ی دینامیکی متصل است. در بالای این دومیله یک حلقه پلاستیکی همراه با نوار سیلیکونی تعبیه شده است. نوار سیلیکونی گلانس آلت (کلاهک آلت) رادر قسمت خاص خودش نگه می دارد.در پزشکی مدرن از این روش برای ایجاد بافت جدید در پیوند پوست ، افـزایش طول استخوان وایجاد پوست نو (دارای

توضیحات:

توضیحات:
فروشگاه البرزسل با 10 سال تجربه در ارائه تجهیزات پزشکی آماده همکاری و ارائه محصولات به صورت عمده به شما عزیزان می باشد .شما می توانید جهت اطلاع از قیمت  و خرید دستگاه اکستندر به صورت عمده با شماره 09124664654 تماس حاصل فرمایید .ارسال سفارشات به سراسر ایران با کمترین و نازلترین قیمت ها

توضیحات:
دستگاه
کشنده عـضو تناسلی (اکستندر) وسیله ای است که براساس کشش عمل می نماید .
این وسیله متشکل از یک حلقه ی پلاستیکی است که به دو میله ی دینامیکی متصل
است. در

توضیحات:
دستگاه کشنده عـضو تناسلی (اکستندر) وسیله ای است که براساس کشش عمل می نماید . این وسیله متشکل از یک حلقه ی پلاستیکی است که به دو میله ی دینامیکی متصل است. در بالای این دومیله یک حلقه پلاستیکی همراه با نوار سیلیکونی تعبیه شده است. نوار سیلیکونی گلانس آلت (کلاهک آلت) رادر قسمت خاص خودش نگه می دارد.در پزشکی مدرن از این روش برای ایجاد بافت جدید در پیوند پوست ، افـزایش طول استخوان وایجاد پوست نو (دارای م
عکس آفت دهان
گالری تصاویر و عکس و آفت دهان با کیفیت بالا در سایت جسارت
عکس آفت دهان
آفْت (به انگلیسی: Aphthous stomatitis)
یک بیماری شایع در دهان است که ضایعات دردناک نِکروتیک در مخاط دهان، زبان
و لثه به بار می‌آورَد. علت آن ناشناخته است ولی ممکن است خودایمنی باشد.

عکس آفت دهانی
شیوع آفْت در جوامع مختلف از ۵٪ تا ۶۶٪ گزارش شده و متوسط شیوع آن ۲۰٪ است

عکس از آفت دهان
در زن‌ها برتری نسبی دارد

عکسهای آفت دهان
آفْت، یک عفونت ویروسی نیست و قابلیت سرایت هم
دستگاه اکستندر مگنت دار افزایش طول و قطر آ.ل.ت و درمان زودانز الی (لارجر باکس و
قیمت: 121,000 تومان

نام این دستگاه Larger Box می باشد و با نام های تجـاریPro Extender ،Erect Extender و ... نیـز عرضه می گردد. اصل ایـــن دستــگاه ســاخت کـشور اسپـانـیــا بوده و در وزارت بهداشت اسپانیا به ثبت رسیــــده است و بــــــــا نـــــــــام تجـــــــاری Larger Box در بازار جهانی توزیع می گردد. این یـــک وسیله اروپـــایی است کـه به سهولت می توان آن را پوشیده و در آورد،موقع را ه رف
همه ی ما خواسته و نا خواسته دچار استرس , ترس و اضطراب می شویم. گاهی دلیل قانع کننده ای برای ترس و نگرانی هایمان داریم و گاهی تنها نمی دانیم چرا این افکار منفی یک باره روی سر ما هجوم می آورند. امروز تصمیم گرفتم که مقاله ای درباره ی اضطراب را برای شما ترجمه کنم , تا ببینیم اضطراب چیست و آیا راهکاری برای کم کردن آن وجود دارد؟
اضطراب روی همه ی جنبه های زندگی ما تاثیر میگذارد و نحوه ی فکرکردن و احساسات مان را به روش های مختلف شکل می دهد وحتی  در بعضی م

مثبت اندیشی کلید موفقیت
نگرش شما عملکردی مشابه طراحی داخلی برای یک ساختمان در سازماندهی ذهنتان دارد. نگرش شما تاثیر قابل توجهی در شکل‌گیری مسیر زندگی و کاری شما دارد. در این مقاله با ما همراه باشید تا تاثیرات شگرف مثبت اندیشی بر موفقیت و راه‌‌های تغییر نگرش و رسیدن به مثبت اندیشی را بدانید.
مثبت اندیشی کلید موفقیت شماست
اعمال از افکار سرچشمه می‌گیرد. برای موفق بودن، افکاری که در ذهن می‎پرورانید را را درست و با دقت انتخاب کنید. افکاری ک
بهار
نارنج برای آرامش اعصاب ,بهار نارنج برای اعصاب , بهار نارنج و اعصاب
,تاثیر بهار نارنج بر اعصاب ,خواص عرق بهار نارنج برای اعصاب ,عرق بهار
نارنج برای اعصاب ,عرق بهار نارنج و اعصاب
نارنج میوه درختچه‌ای از خانواده مرکبات
است که موطن اصلی آن را چین می‌دانند. این میوه در قرون وسطی به عنوان
دارویی توسط پزشکان عرب استفاده می‌شد. رایحه نارنج که از گل آن به دست
می‌آید دارای خواص ضدافسردگی، آرام‌بخش، ضداسهال، نرم‌کننده پوست و جلوگیری
کننده ا
Veterans often have difficulties getting hired, in part due to widespread stereotypes and biases against them. Even when veterans get past that first stage and are hired (congrats!), they unfortunately still often have challenges to deal with in the workplace. They might find that they do not love the new job. Maybe their coworkers are cruel, scorning the military, or perhaps the boss is treating them differently than everyone else because of their status as a veteran. If you are a veteran and that sounds familiar to you, you are not alone. Luckily, veteran status is a protected class in California and employers are not allowed to discriminate based on that in the same way they cannot discriminate based on traits like gender, disability, or race. In fact, veterans have additional safeguard
به گزارش مجله دلتا، بیشتر ما می‌دانیم که عاداتی مانند سیگار کشیدن یا ورزش نکردن می‌توانند به سلامت‌مان آسیب برسانند، اما برخی عادات روزانه دیگر نیز وجود دارند که ممکن است کمتر مورد توجه قرار گرفته اما موجب کاهش طول عمر انسان شوند.
نشستن بیش از حد
پژوهشگران معتقدند که یک سبک زندگی کم‌تحرک، می‌تواند طول عمر انسان را کاهش دهد. نتایج یک مطالعه نشان داد که اگر کمتر از سه ساعت از روز خود را در حالت نشسته سپری کنیم و تماشای تلویزیون را به کمتر ا
همایش بزرگی در تهران، همه ساله در بیمارستان میلاد برگزار می گردد تا: مسئله چاقی را بررسی کند. اما آنها اشتباه می کنند! چاقی در ایران نتیجه گرانی است، نه چیز دیگری. علت آن هم کاملا روشن است: چون همه چیز در حال گران شدن است، مردم از ترس گرانتر شدن، اجناس را می خرند و در خانه انبار می کنند. برخی ها مثل یهودیهای قدیم، یک جعبه پرتقال می خرند. هر روز سراغ آن می روند و تعدادی را که در حال گندیدن است، برمی دارند و مصرف می کنند. لذا پرتقال ها تا موقعی که فا
O, Allah! Send Your peace upon Mohammad and his pure household, and his chosen companions, and his pure partner (wife) and his offspring, to every prophet who has given the good news of his coming, and the prophets who are in the chain of his ancestors, and also send peace upon those who in sending peace upon them is achieved Your satisfaction of Your prophet, O God! Bestow Your peace and mercy upon them as far as they are satisfied and then add as much as You deserve, O! The Most Merciful of those who show Mercy.O, God! Send peace upon Mohammad ( P.B.U.H.) and his households like the peace that You sent to Abraham and his household and grant the same blessing on Mohammad and his household, and Grant the same mercy upon them, indeed You are Praiseworthy and Glorious.O, God! Bestow to Moham
Data journalist and illustrator Mona Chalabi has unveiled a series of limited-edition prints and shared a selection of her illustrations visualising information about coronavirus as part of The World Around's takeover of Virtual Design Festival for Earth Day.
The three new prints, which Chalabi produced in collaboration with online art gallery Absolut Art for Earth Day, illustrate three facts about the natural world. They are intended to give people pause for thought and take their mind off the coronavirus pandemic.
"Because everything is changing so much day-to-day, I wanted to look for the constants," said Chalabi.
"It’s not to make you happy exactly, but to provide some comfort as an antidote to the anxiety induced by the world all around us."
One of the prints, titled Rotat
 هی dudes!
وا ساپ؟
حقیقتا دیروز داشتم با خودم فک میکردم ک...با خونه خالی عملا هیچ غلطی نمیتونم بکنم!
همش 24/7 غر میزنم ک بابا مامانم مزاحم برنامه های خفنم هسن ولی دیروز از عصر تا نیمه شب خونمون خالی شد
هیچ سکرت لاوری قرار نیس بیاد خونم بعد ک یهو مامان بابام اومدن قایم شه تو کمد...بعدم یواشکی فرار کنه(فیلم زیاد دیدم میدونم)
درواقع اصا قرار نبود ک من دیروز بیکار باشم تنهایی ولی...شد دگ
قضیه ازین قرار بود ک با چنتا از دوسام برنامه بیرون گذاشته بودیم...باب
برای ضربه آحر به پاشنه اشیل ضدانقلاب، هوچی
گران و دزدان و اختلاس گران کافی است: خروج دلار ممنوع گردد! زیرا آنها طی یک
برنامه چندین ساله، اموال ایران را به دو صورت به غارت بردند: اول اینکه املا غیر
منقول را فروخته و تبدیل به دلار کردند! و دلارها را با خود بخارج بردند. دوم
اینکه دلارهای در دست مردم را هم، با قیمت های بالا از دستشان خارج کردند، و به
خارج فرستادند. از این کار هم یک هدف اصلی داشتند و اینکه: تبلیغ کنند مسئولین
جمهوری اسلامی، همه دزد و

برای کودکی که نمیتواند به آرامی بنشیند و توجه کند، بزای مدرسه آماده شود و در کلاس یا خانه تمرکزش را حفظ کند مشکلات زیادی به وجود خواهد آمد. اما این علایم همیشه به اختلال بیش فعالی- نقص توجه ربط داده نمی­شوند، مشکل شاید اضطراب باشد! اضطراب ممکن است حالتی ارثی باشد، و این حالت چندان غیر معمول نیست. در معیار تشخیصی DSM-IV-TR 4% کودکان از اضطراب جدایی رنج می­برند و 5 % از مردم از اضطراب عمومی در سراسر زندگی شان رنج می­برند.( و بسیاری از این افراد اضط
Data journalist and illustrator Mona Chalabi has unveiled a series of limited-edition prints and shared a selection of her illustrations visualising information about coronavirus as part of The World Around's takeover of Virtual Design Festival for Earth Day.
The three new prints, which Chalabi produced in collaboration with online art gallery Absolut Art for Earth Day, illustrate three facts about the natural world. They are intended to give people pause for thought and take their mind off the coronavirus pandemic.
"Because everything is changing so much day-to-day, I wanted to look for the constants," said Chalabi.
"It’s not to make you happy exactly, but to provide some comfort as an antidote to the anxiety induced by the world all around us."
One of the prints, titled Rotat
دولت هرسال اعلام می کند کسری بودجه دارد، تا صندوق ذخیره ارزی را خالی کند! در حالیکه فقط در چند ماهه اخیر، سه برابر کسری بودجه از مفسدان اقتصادی پس گرفته شد، و از طریق قوه قضائیه به حساب خزانه واریز گردید! بودجه ریزان در ایران، به دلیل بی اعتنایی به عدالت اجتماعی، همیشه درگیری های موهوم ذهنی را مطرح می کنند، تا درجامعه تشویش ایجاد کنند، و مدیریت کشور را زیر سوال ببرند. آنها فقط به خزانه آمریکا و صندوق بین المللی پول فکر می کنند. تا هر طوری شده
10 amazing features of best quality saffron for skin, hair and health
In this article, we want to introduce you to the special features of Iranian saffron. Original Saffron is a valuable herbal spice derived from saffron flower stigma.
Saffron flower is a perennial onion plant with the scientific name "Crocus Sativus".
"Crocus" in Greek means thread and string, which refers to the appearance of saffron flower stigmas. The name saffron, which is called "Saffron" in English, comes from the word bile in Arabic, which means yellow.
Iranian Saffron has many special characters for skin, hair, menstruation and body health and is one of the most expensive agricultural products in the world.
This special spice has been attracting tons of consumers for about a thousand years. Saffron is a native pla
بهار نارنج
عرق بهار نارنج بسیار معروف است و شربتش بسیار خوشمزه می باشد. بهتر است بدانید بهار نارنج، شکوفه ی درخت نارنج است که در عطرسازی و ساختن اسانس ها، انواع نوشیدنی های فصلی و عرقیجات و تهیه مربا، گز اصفهان، سوهان قم و … کاربرد فراوان دارد. شهر های بابل و شیراز در اردیبهشت‏ ماه، با رایحه جادویی بهار نارنج، هر رهگذری را سرمست می کند به نحوی که این دو شهر را شهر بهارنارنج می نامند. از بهارنارنج عرقی تهیه می کنند که طبیعت گرم دراد و مقوی جسم
What is devilPeople around the world believe that the devils are human enemiesthey want with different and irrelevant words, we lose our goal or at least Reduce Speed ​​to reach the goal Includes of human kind and Elf kind
Human kind
for example The behavior of some American politicianslying , Divert people , Divide between people , the war and etc
Elf kindAppearance of devilOur actionsTheir actionsOur actionsWhen we think of Elf or devil and compliment little by little we get the spiritual effect of them which is very polluted and harmful and it connects us to them connection is easier than to disconnection Those who searching for the elf finally they find the devilTheir actionsThey love the smell of sweat of Single person and because for that they turn around and they go to the bathr
خواص
شربت بهارنارنج, طرز تهیه شربت بهارنارنج,شربت بهارنارنج در بارداری ,شربت
عرق بهارنارنج , شربت با عرق بهارنارنج , شربت بهارنارنج خواص ,شربت گلاب و
بهارنارنج , عرق بهارنارنج
بهانارنج شکوفه های درخت نارنج است که در
صنعت عطر سازی نیز کاربرد دارد این گیاه بسیار مفید است. شربت بهارنارنج
یکی از نوشیدنی های آرامش بخش است که در این مطلب میخواهیم طرز تهیه آن را
آموزش دهیم
خواص شربت بهارنارنج
۱۰۰سی سی عرق بهار نارنج با یک قرص mg 5
دیازپام برابر ا
What is devilPeople around the world believe that the devils are human enemiesthey want with different and irrelevant words, we lose our goal or at least Reduce Speed ​​to reach the goal Includes of human kind and Elf kind
Human kind
for example The behavior of some American politicianslying , Divert people , Divide between people , the war and etc
Elf kindAppearance of devilOur actionsTheir actionsOur actionsWhen we think of Elf or devil and compliment little by little we get the spiritual effect of them which is very polluted and harmful and it connects us to them connection is easier than to disconnection Those who searching for the elf finally they find the devilTheir actionsThey love the smell of sweat of Single person and because for that they turn around and they go to the bathr
تمامی محصولات این شرکت اورجینال ودارای شماره مجوز وزارت بهداشت بوده و توسط وزارت بهداشت و درمان کنترل کیفی شده وبه دست مشتری میرسد و از پشتیبانی کامل نیز برخوردار میباشد
 توضیحات: دستگاه کشنده عـضو تناسلی (اکستندر) وسیله ای است که براساس کشش عمل می نماید . این وسیله متشکل از یک حلقه ی پلاستیکی است که به دو میله ی دینامیکی متصل است. در بالای این دومیله یک حلقه پلاستیکی همراه با نوار سیلیکونی تعبیه شده است. نوار سیلیکونی گلانس آلت (کلاهک آلت)
In The Name of Allah
ZenUS
My newly born goddess[1] of union!

Episode 1
We were living in the God's mind
He remembered us and we were fashioned.
God pronounced us
and we came into being
in the figure of antonym words
so we are the earthly translations of supernal synonym words.
Though we were born in two separate beings,
We were created as one thing,
One heavenly soul in two earthly bodies.
Episode 2    
In our Kindergarten of Instincts
The other demigods
were playing unconsciously and cheerfully
While we were arrogantly dividing
the existence during a long destructive war
into two mental separate Worlds:
Hell and heaven
War and peace
Hate and love
richness and poverty
West and East
South and North
I and she
mine and hers….
All of the heroic parts for me, Zeus,
And the entire c

دستگاه اکستندر مگنت دار

توضیحات:
دستگاه کشنده عـضو تناسلی (اکستندر) وسیله ای است که براساس کشش عمل می نماید . این وسیله متشکل از یک حلقه ی پلاستیکی است که به دو میله ی دینامیکی متصل است. در بالای این دومیله یک حلقه پلاستیکی همراه با نوار سیلیکونی تعبیه شده است. نوار سیلیکونی گلانس آلت (کلاهک آلت) رادر قسمت خاص خودش نگه می دارد.در پزشکی مدرن از این روش برای ایجاد بافت جدید در پیوند پوست ، افـزایش طول استخوان وایجاد پوست نو (دارای مو) برای پو
دستگاه اکستندر مگنت دار

توضیحات:
دستگاه کشنده عـضو تناسلی (اکستندر) وسیله ای است که براساس کشش عمل می نماید . این وسیله متشکل از یک حلقه ی پلاستیکی است که به دو میله ی دینامیکی متصل است. در بالای این دومیله یک حلقه پلاستیکی همراه با نوار سیلیکونی تعبیه شده است. نوار سیلیکونی گلانس آلت (کلاهک آلت) رادر قسمت خاص خودش نگه می دارد.در پزشکی مدرن از این روش برای ایجاد بافت جدید در پیوند پوست ، افـزایش طول استخوان وایجاد پوست نو (دارای مو) برای پوش

دستگاه اکستندر مگنت دار

توضیحات:
دستگاه کشنده عـضو تناسلی (اکستندر) وسیله ای است که براساس کشش عمل می نماید . این وسیله متشکل از یک حلقه ی پلاستیکی است که به دو میله ی دینامیکی متصل است. در بالای این دومیله یک حلقه پلاستیکی همراه با نوار سیلیکونی تعبیه شده است. نوار سیلیکونی گلانس آلت (کلاهک آلت) رادر قسمت خاص خودش نگه می دارد.در پزشکی مدرن از این روش برای ایجاد بافت جدید در پیوند پوست ، افـزایش طول استخوان وایجاد پوست نو (دارای مو) برای پو
دستگاه لارجرباکس  

توضیحات:
دستگاه کشنده عـضو تناسلی (اکستندر) وسیله ای است که براساس کشش عمل می نماید . این وسیله متشکل از یک حلقه ی پلاستیکی است که به دو میله ی دینامیکی متصل است. در بالای این دومیله یک حلقه پلاستیکی همراه با نوار سیلیکونی تعبیه شده است. نوار سیلیکونی گلانس آلت (کلاهک آلت) رادر قسمت خاص خودش نگه می دارد.در پزشکی مدرن از این روش برای ایجاد بافت جدید در پیوند پوست ، افـزایش طول استخوان وایجاد پوست نو (دارای مو) برای پوشانـدن

دستگاه لارجرباکس  

توضیحات:
دستگاه کشنده عـضو تناسلی (اکستندر) وسیله ای است که براساس کشش عمل می نماید . این وسیله متشکل از یک حلقه ی پلاستیکی است که به دو میله ی دینامیکی متصل است. در بالای این دومیله یک حلقه پلاستیکی همراه با نوار سیلیکونی تعبیه شده است. نوار سیلیکونی گلانس آلت (کلاهک آلت) رادر قسمت خاص خودش نگه می دارد.در پزشکی مدرن از این روش برای ایجاد بافت جدید در پیوند پوست ، افـزایش طول استخوان وایجاد پوست نو (دارای مو) برای پوشانـد

دستگاه اکستندر مگنت دار

توضیحات:
دستگاه کشنده عـضو تناسلی (اکستندر) وسیله ای است که براساس کشش عمل می نماید . این وسیله متشکل از یک حلقه ی پلاستیکی است که به دو میله ی دینامیکی متصل است. در بالای این دومیله یک حلقه پلاستیکی همراه با نوار سیلیکونی تعبیه شده است. نوار سیلیکونی گلانس آلت (کلاهک آلت) رادر قسمت خاص خودش نگه می دارد.در پزشکی مدرن از این روش برای ایجاد بافت جدید در پیوند پوست ، افـزایش طول استخوان وایجاد پوست نو (دارای مو) برای

دستگاه لارجرباکس  

توضیحات:
دستگاه کشنده عـضو تناسلی (اکستندر) وسیله ای است که براساس کشش عمل می نماید . این وسیله متشکل از یک حلقه ی پلاستیکی است که به دو میله ی دینامیکی متصل است. در بالای این دومیله یک حلقه پلاستیکی همراه با نوار سیلیکونی تعبیه شده است. نوار سیلیکونی گلانس آلت (کلاهک آلت) رادر قسمت خاص خودش نگه می دارد.در پزشکی مدرن از این روش برای ایجاد بافت جدید در پیوند پوست ، افـزایش طول استخوان وایجاد پوست نو (دارای مو) برای پوشان
دستگاه اکستندر مگنت دار - افزایش دهنده طول آلت
قیمت: 121,000 تومان

تمامی محصولات این شرکت اورجینال ودارای شماره مجوز وزارت بهداشت بوده و توسط وزارت بهداشت و درمان کنترل کیفی شده وبه دست مشتری میرسد و از پشتیبانی کامل نیز برخوردار میباشد
 توضیحات:
دستگاه کشنده عـضو تناسلی (اکستندر) وسیله ای است که براساس کشش عمل می نماید . این وسیله متشکل از یک حلقه ی پلاستیکی است که به دو میله ی دینامیکی متصل است. در بالای این دومیله یک حلقه پلاستیکی همراه با ن
دستگاه لارجرباکس  

توضیحات:
دستگاه کشنده عـضو تناسلی (اکستندر) وسیله ای است که براساس کشش عمل می نماید . این وسیله متشکل از یک حلقه ی پلاستیکی است که به دو میله ی دینامیکی متصل است. در بالای این دومیله یک حلقه پلاستیکی همراه با نوار سیلیکونی تعبیه شده است. نوار سیلیکونی گلانس آلت (کلاهک آلت) رادر قسمت خاص خودش نگه می دارد.در پزشکی مدرن از این روش برای ایجاد بافت جدید در پیوند پوست ، افـزایش طول استخوان وایجاد پوست نو (دارای مو) برای پوشانـدن

دستگاه اکستندر مگنت دار

توضیحات:
دستگاه کشنده عـضو تناسلی (اکستندر) وسیله ای است که براساس کشش عمل می نماید . این وسیله متشکل از یک حلقه ی پلاستیکی است که به دو میله ی دینامیکی متصل است. در بالای این دومیله یک حلقه پلاستیکی همراه با نوار سیلیکونی تعبیه شده است. نوار سیلیکونی گلانس آلت (کلاهک آلت) رادر قسمت خاص خودش نگه می دارد.در پزشکی مدرن از این روش برای ایجاد بافت جدید در پیوند پوست ، افـزایش طول استخوان وایجاد پوست نو (دارای مو) برای پ

دستگاه لارجرباکس  

توضیحات:
دستگاه کشنده عـضو تناسلی (اکستندر) وسیله ای است که براساس کشش عمل می نماید . این وسیله متشکل از یک حلقه ی پلاستیکی است که به دو میله ی دینامیکی متصل است. در بالای این دومیله یک حلقه پلاستیکی همراه با نوار سیلیکونی تعبیه شده است. نوار سیلیکونی گلانس آلت (کلاهک آلت) رادر قسمت خاص خودش نگه می دارد.در پزشکی مدرن از این روش برای ایجاد بافت جدید در پیوند پوست ، افـزایش طول استخوان وایجاد پوست نو (دارای مو) برای پوشانـد
دانلود پایان نامه روانشناسی در مورد اضطراباضطراب
اضطراب به منزله بخشی از زندگی هر انسان، در همه افراد در حد اعتدال آمیز وجود دارد و در این حد به عنوان یک پاسخ سازش یافته تلقی می شود. فقدان اضطراب ممکن است فرد را  با مشکلات و خطرهای قابل ملاحظه ای مواجه گرداند. اضطراب است که فرد را وا می دارد تا برای معاینه کلی به پزشک مراجعه کند یا در یک جاده لغزنده با احتیاط رانندگی کند و بدین ترتیب زندگی طولانی ترو بارورتری داشته باشد. بالعکس اضطراب مرضی نی
بیماری روانی ASPD یا شخصیت ضد اجتماعی چیست؟
این واژه برای توصیف کسی است اختلال شخصیت ضد اجتماعی دارد، به کار می رود (ASPD - شخصیت ضد اجتماعی).این افراد احساسات دیگران را درک نمی کنند. آن ها اغلب قوانین را می شکنند یا بدون احساس گناه, مرتکب کارهای بد می شوند. افراد مبتلا به ASPD می توانند از " بازی های ذهنی " برای کنترل دوستان, اعضای خانواده, همکاران و حتی غریبه ها استفاده کنند همچنین ممکن است آن ها افرادی با درک و جذاب تلقی شوند. ​
چگونه فرد جامعه ستیز
سعی کنید روی ناخوداگاه خود کار کنید بجای اینکه بخواهید آن را تسلیم کنید." ضمیر خود آگاه عمل ها و ضمیر ناخودآگاه عکس العملها را تعیین می کند؛ و اهمیت عکس العملها کمتر از عملها نیست." استنلی جونزماه گذشته، در باره نقطه نظرهای هونا (1)بر روی ضمیر ناخودآگاه "آن هیپیلی" (2)صحبت کردم و گفتیم هاواییهای باستان چگونه احساسات منفی گذشته را آزاد می کردند تا {فرد}وضعیت جسمانی و روحانی خوبی بدست آورد. این مقاله پرسشهایی در مورد ضمیر ناخودآگاه به وجود آورد ک
یکی از مسائلی که در ازدواج باید به آن توجه شود، تفاوت سنی دختر و پسر است. درست است که کمتر بودن سن دختر یک معیار صد در صدی نیست و ممکن است مواردی هم وجود داشته باشد که با وجود کوچکتر بودن پسر از لحاظ سنی، دختر و پسر با هم ازدواج کرده اند و الآن هم مشکلی ندارند، ولی معمولاً توصیه جدی مشاورین خانواده این است که سن پسر چند سالی بزرگتر از دختر باشد.

همان طور که می دانید ازدواج یکی از مسایل مهم زندگی هر انسانی است زیرا در تمامی ابعاد زندگی تأثیر دا
درد فرق سر
درد فرق سر
,درد فرق سر نشانه چیست,درد فرق سر از چیست,دلیل درد فرق سر,علت درد فرق
سر چیست,درد در فرق سر,دلایل درد فرق سر,درد در ناحیه فرق سر,سوزش و درد
فرق سر,علت درد در فرق سر,درد در فرق سر نشانه چیست
توضیحاتی در مورد درد فرق سر
درد یک علامت و هشدار است که به فرد نشان می دهد در روند طبیعی بدنش اختلالی ایجاد شده است . سردرد
که امروزه یکی از شایع ترین ناراحتی های افراد جامعه است هم از این قاعده
مستثنا نیست ، سردرد مانند درد های دیگر نشان
خیلی از افراد تصور می‌کنند که زندگی بدون اضطراب اصلا امکانپذیر نیست. میلیون‌ها نفر در سراسر دنیا دچار نگرانی و اضطراب بیمارگونه‌اند و هر روز هم آن را تجربه می‌کنند. با وضعیت دنیای امروز و استرس‌های جورواجوری که با آن مواجهیم، عجیب نیست که خیلی از افراد سراغ دارو‌های ضد اضطراب و آرامبخش می‌روند، اما واقعیت این است که باز هم با استرس و اضطراب دست به گریبان‌اند.
هر چند نگرانی و اضطراب تا حدی طبیعی است، اما اضطراب مرض گونه می‌تواند درد سر
شربت هیدروکسی زین اکسیر برای چی خوبه
در این مطلب از سایت جسارت می خواهیم در مورد شربت هیدروکسی زین صحبت کنیم.امیدواریم این مطلب مورد توجه شما سروران گرامی قرار گیرد.
شربت هیدروکسی زین برای جوش
از این دارو برای درمان جوش هایی استفاده می شود که خود به دلیل حساسیت دارویی به وجود آمده اند.برای درمان این نوع جوش ها بهترین درمان برای این بثورات، خودداری از مصرف دارویی است که باعث ایجاد آن ها شده است. پس از این که مصرف دارو متوقف شد، ممکن است 5 تا 10 ر
Do you try to focus
So try this method too.I worked on the properties of the words for several years If you say these words you will find a good focus If someone is sick, it will be good ,the word of Allah means god
mentions
Separated mentionsIf two mentions be together the effects are removed before the effects on the spiritual effects
Spiritual effects eliminator>>>> لا اله الا اللهThere are no other gods but god(Allah)La ilaha illallahWeakening of Spiritual effects>>>>لا حول و لا قوه الا بالله العلی العظیمThere is no power or strength save in Allah the greatla hawla wala quwwata illa billah al aliel azim
Togetherly mentionsdevil is extremely stubborn and one mention have not a full coverThose who are not sick dont repeat
Do you try to focus
So try this method too.I worked on the properties of the words for several years If you say these words you will find a good focus If someone is sick, it will be good ,the word of Allah means god
mentions
Separated mentionsIf two mentions be together the effects are removed before the effects on the spiritual effects
Spiritual effects eliminator>>>> لا اله الا اللهThere are no other gods but god(Allah)La ilaha illallahWeakening of Spiritual effects>>>>لا حول و لا قوه الا بالله العلی العظیمThere is no power or strength save in Allah the greatla hawla wala quwwata illa billah al aliel azim
Togetherly mentionsdevil is extremely stubborn and one mention have not a full coverThose who are not sick dont repeat
Do you try to focus
mentions
Do you try to focus
mentions
پادکست اول 6 دقیقه انگلیسی با بی بی سی – مدیتیشن و مغز
پادکست های 6 Minute English از سری آموزش های سایت BBC Learning English ، یک منبع عالی برای یادگیری لغات انگلیسی و تقویت لیسنینگ است.
در وبلاگ آموزش آیلتس ، هر درس این مجموعه به همراه ترجمه فارسی متن و لغات جدید برای شما عزیزان فراهم شده است.
برای دانلود فایل صوتی مربوط به هر درس به بخش تماس با من مراجعه کنید، تا فایل صوتی در تلگرام برای شما ارسال شود.
سطح این درس: متوسط Intermediate
عنوان درس: مدیتیشن و مغز Meditati
Do you try to focus
mentions
Do you try to focus
mentions
Do you try to focus
mentions
Do you try to focus
mentions
Do you try to focus
mentions
Do you try to focus
So try this method too.I tried to find the properties of the words for several years If you say these words you will find a good focus If someone is sick, it will be good ,the word of Allah means god
mentions
Togetherly mentionsdevil is extremely stubborn and one mention have not a full coverThose who are not sick dont rep
Do you try to focus
mentions
Do you try to focus
mentions
Do you try to focus
mentions
Do you try to focus
mentions
Do you try to focus
mentions

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها